Мини за технички молив Микро 0.7mm

Мини за технички молив Микро 0.7mm

Мини за технички молив Микро 0.7mm

15 ден

Има

15 ден

Достапност: Има SKU: 6005894

Опис

Мини за технички молив Микро 0.7mm

Опис: Мини за технички молив Микро,дебелина 0.7 mm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: