Мини за технички молив Микро 0.5mm

Мини за технички молив Микро 0.5mm

Мини за технички молив Микро 0.5mm

15 ден

Има

15 ден

Достапност: Има SKU: 6005893

Опис

Мини за технички молив Микро 0.5mm

Опис: Мини за технички молив Микро, дебелина 0.5mm

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: