Мини штанд за накит

Мини штанд за накит

Мини штанд за накит

Мини штанд за накит

650 ден

Има

650 ден

Достапност: Има SKU: 210002

Опис

Мини штанд за накит

Материјал: плексиглас и дрво

Мини штанд правоаголник за обетки, прстени и ѓердани, со димензии 20*15см и дрвен држач 2см висина(модел 1 и модел 3)

Дизајн: гравирани со штосна порака

Препорачано одржување: чистење со алкохол и средство за стакло.

Земја на потекло:Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: