МИНАТОТО, СЕГАШНОСТА И БУЧНАТА, БУЧНАТА ДЕВОЈКА

МИНАТОТО, СЕГАШНОСТА И БУЧНАТА, БУЧНАТА ДЕВОЈКА

МИНАТОТО, СЕГАШНОСТА И БУЧНАТА, БУЧНАТА ДЕВОЈКА

299 ден

Има

299 ден

Достапност: Има SKU: 90000032

Опис

Наслов: Минатото, сегашноста и бучната, бучната девојка
Автор: Карен МекКомби
Издавач: Икона
Димензии: 172стр. 13х19 cm
Тежина: 200 гр.

Моето семејство е чудно. Знам дека секој вели така, но ние дефинитивно сме чудни. Мојата најстара сестра има 17 години, а изгледа како да има 70, мојата друга сестра е забегана по самовили (буквално – нејзината соба е храм на оној што ги измислил новогодишните сијалички), а моето малечко братче е вселенски кадет опседнат со Ролф Харис. Јас? Некако се случи да бидам нормална, но тоа е напорно, дозволете ми да ви кажам… и ќе ви кажам, веднаш штом ќе ја тргнам од мојата глава оваа вибрирачка, триножна мачка…

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: