MINAS Кафе 200gr

MINAS Кафе 200gr

MINAS Кафе 200gr

169 ден

Има

169 ден

MINAS Кафе 200gr

Достапност: Има SKU: 012839

Опис

MINAS Кафе 200gr

Опис: Минас кафе.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 200gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: