MILRAM Млеко за кафе 7.5% 340gr

MILRAM Млеко за кафе 7.5% 340gr

MILRAM Млеко за кафе 7.5% 340gr

MILRAM Млеко за кафе 7.5% 340gr

58 ден

Out of stock

58 ден

MILRAM Млеко за кафе 7.5% 340gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 064674

Опис

MILRAM Млеко за кафе 7.5% 340gr

Опис: Млеко за кафе со 7.5% масленост.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 340gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: