MILKA Ресана чоколадо 128gr

MILKA Ресана чоколадо 128gr

MILKA Ресана чоколадо 128gr

59 ден

Има

59 ден

MILKA Ресана чоколадо 128gr

Достапност: Има SKU: 037028

Опис

Опис: MILKA Ресана чоколадо.

Мек бисквит со овошно желе од портокал со чоколаден прелив.

Состав:  Oзначено на пакувањето.

Нето: 128gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: