OREO Колачи 110gr

ОREO Колачи 110gr

OREO Колачи 110gr

51 ден

Има

51 ден

ОREO Колачи 110gr

Достапност: Има SKU: 058762

Опис

ОREO Колачи 110gr

Опис: Бисквит со како и крем со вкус на ванила.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 110gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: