MILKA моментс микс 169gr

MILKA моментс микс 169gr

MILKA моментс микс 169gr

187 ден

Има

187 ден

Достапност: Има SKU: 072841

Опис

MILKA моментс микс 169gr

Опис: Совршен микс на вкусови од алпско млеко, орео, бадем карамел, карамела, цели лешници. Уживајте во вкусовите.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 169gr

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: