MILKA Колаче со чоколадни парчиња 175gr

MILKA Колаче со чоколадни парчиња 175gr

MILKA Колаче со чоколадни парчиња 175gr

MILKA Колаче со чоколадни парчиња 175gr

92 ден

Има

92 ден

MILKA Колаче со чоколадни парчиња 175gr

Достапност: Има SKU: 037002

Опис

MILKA Колаче со чоколадни парчиња 175gr

Опис: Колачиња со чоколадни парчиња. Уживајте во препознатливиот вкус и квалитет на Милка чоколадото.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 175gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: