MILKA Чоколадо Орео 300gr

MILKA Чоколадо Орео 300gr

MILKA Чоколадо Орео 300gr

190 ден

Има

190 ден

MILKA Чоколадо Орео 300gr

Достапност: Има SKU: 034860

Опис

MILKA Чоколадо Орео 300gr

Опис: Милка орео млечно чоколадо со алпско млеко полнето со крем од ванила и парчиња кекс со какао.

Состав: Означено на пакувањето

Нето:300gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Германија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: