MILKA Чоколадо ноисет 80gr

MILKA Чоколадо ноисет 80gr

MILKA Чоколадо ноисет 80gr

52 ден

Има

52 ден

Достапност: Има SKU: 029685

Опис

MILKA Чоколадо ноисет 80gr

Опис: Чоколадо ноисет

Состав: Означено на пакувањето

Нето:80gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Германија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: