MILKA Чоколадо алпин милк 80gr

MILKA Чоколадо алпин милк 80gr

MILKA Чоколадо алпин милк 80gr

52 ден

Има

52 ден

MILKA Чоколадо алпин милк 80gr

Достапност: Има SKU: 036999

Опис

MILKA Чоколадо алпин милк 80gr

Опис:Чоколадо со алпско млеко

Состав: Означено на пакувањето

Нето:80gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Австрија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: