METRO Стапчиња сурими 250gr

METRO Стапчиња сурими 250gr

METRO Стапчиња сурими 250gr

METRO Стапчиња сурими 250gr

61 ден

Има

61 ден

METRO Стапчиња сурими 250gr

Достапност: Има SKU: 015714

Опис

METRO Стапчиња сурими 250gr

Опис: METRO Стапчиња сурими.

Состав: Означено на  пакувањето.

Нето: 250gr

Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Кина.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: