METRO Школки чистени 400gr

METRO Школки чистени 400gr

METRO Школки чистени 400gr

METRO Школки чистени 400gr

155 ден

Има

155 ден

METRO Школки чистени 400gr

Достапност: Има SKU: 023916

Опис

METRO Школки чистени 400gr

Опис: школки чистени
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 400gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Чиле

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: