METRO Риба панга филети 800gr

METRO Риба панга филети 800gr

METRO Риба панга филети 800gr

211 ден

Има

211 ден

Достапност: Има SKU: 025092

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: