METRO Риба ослиќ роло филети 600gr

METRO Риба ослиќ роло филети 600gr

METRO Риба ослиќ роло филети 600gr

219 ден

Има

219 ден

Достапност: Има SKU: 025194

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: