METRO Риба ослиќ филети лист 500gr

METRO Риба ослиќ филети лист 500gr

METRO Риба ослиќ филети лист 500gr

207 ден

Има

207 ден

Достапност: Има SKU: 025276

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: