METRO Риба Лосос котлети Кохо вакум

METRO Риба Лосос котлети Кохо вакум

METRO Риба Лосос котлети Кохо вакум

METRO Риба Лосос котлети Кохо вакум

669 ден

Има

669 ден

Достапност: Има SKU: 000611

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: