METRO Лигња цела чистена 500gr

METRO Лигња цела чистена 500gr

METRO Lignja cela cistena 500gr

METRO Лигња цела чистена 500gr

299 ден

Има

299 ден

METRO Лигња цела чистена 500gr

Достапност: Има SKU: 028166

Опис

METRO Лигња цела чистена 500gr

Опис: Чистени лигњи.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 500gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Индија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: