METRO Коктел морски плодови 400gr

METRO Коктел морски плодови 400gr

METRO Коктел морски плодови 400gr

METRO Коктел морски плодови 400gr

235 ден

Има

235 ден

METRO Коктел морски плодови 400gr

Достапност: Има SKU: 037128

Опис

METRO Коктел морски плодови 400gr

Опис: Коктел од замрзнати морски плодови.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 400gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: