METRO чоколадо 30gr

METRO чоколадо 30gr

METRO чоколадо 30gr

10 ден

Има

10 ден

Достапност: Има SKU: 022488

Опис

METRO чоколадо 30gr

Опис:чоколадо

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 30gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Турција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: