METRO Чистени цели ракчиња 400gr

METRO Чистени цели ракчиња 400gr

METRO Чистени цели ракчиња 400gr

METRO Чистени цели ракчиња 400gr

348 ден

Има

348 ден

METRO Чистени цели ракчиња 400gr

Достапност: Има SKU: 034090

Опис

METRO Чистени цели ракчиња 400gr

Опис: ракчиња чистени цели

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 400gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Индија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: