Метална цедилка росфај 20cm

Метална цедилка росфај 20cm

метална цедилка

Метална цедилка росфај 20cm

290 ден

Out of stock

290 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 20211067

Опис

Метална цедилка росфај 20cm

Назив на продуктот: Метална цедилка за тестенини.

Димензии: Дијаметар на цедилката 20cm. Изработена од високо квалитетен росфај.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: