-17%

MESKO Тостер сендвич МС 3035

MESKO Тостер сендвич МС 3035

MESKO Тостер сендвич МС 3035

2,999 ден 2,499 ден

Out of stock

2,999 ден 2,499 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 180029

Опис

MESKO Тостер сендвич МС 3035

 

Моќност: 1280W
Топлинско изолирано куќиште од нерѓосувачки челик
Нелепливи плочи исклучително лесни за чистење
Отварање на плочите 180 степени
Автоматска контрола на температурата
Teрмички изолирани рачки
Светлосни сигнали
Систем за заклучување
Димензија: 30х21cm

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: