-16%

MESKO Пегла на пареа МС 5031

MESKO Пегла на пареа МС 5031

MESKO Пегла на пареа МС 5031

2,199 ден 1,849 ден

Има

2,199 ден 1,849 ден

Достапност: Има SKU: 180080

Опис

MESKO Пегла на пареа МС 5031

 

Моќност: 3000w
Керамичка навлака на плоча
Систем против создавање на каменец
Систем против капење, самочистење
Автоматско исклучување
Вертикално испуштање на пареа
Пеглање со или без пареа
Променлива пареа до 40 g / min.
Вертикална пареа до 75 g / min.
Зафатнина на резервоар 400мл

 

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: