-17%

MESKO Фигаро МС 2109

MESKO Фигаро МС 2109

MESKO Фигаро МС 2109

599 ден 499 ден

Има

599 ден 499 ден

Достапност: Има SKU: 180110

Опис

MESKO Фигаро МС 2109

Опис: Моќност 40W
Керамички слој кој обезбедува дистрибуција на топлината
Брзо загревање
Заоблени рабови што спречуваат изгореници
Дијаметар: 12-25мм
Брзо загревање (PTC)
on/off копче
Индикаторска светилка
Ротационен кабел

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: