-19%

MESKO Електричен бокал МС 1263

MESKO Електричен бокал МС

MESKO Електричен бокал МС 1263

1,599 ден 1,299 ден

Има

1,599 ден 1,299 ден

Достапност: Има SKU: 180014

Опис

MESKO Електричен бокал МС 1263

Опис: Моќност: 2200 W
Максималне капацитет: 1.7L
Минмален капацитет: 0.5 L
Скриен грејач од не’рѓосувачки челик
Показател на нивото на водата
Филтер што запира наноси на калциум
Автоматски прекинувач
Заштита од прегревање
Вртлива основа и рамно дно
Сино осветлување
Контролна ламба
Компактно постоље со простор за складирање на кабелот

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: