-20%

MESKO Блендер рачен МС 4618

MESKO Блендер рачен МС

MESKO Блендер рачен МС 4618

1,119 ден 899 ден

Има

1,119 ден 899 ден

Достапност: Има SKU: 180054

Опис

MESKO Блендер рачен МС 4618

Опис:Моќност:300w
Брзини:2
Отстранлив пластичен дел за блендирање
Сечила од нерѓосувачки челик
Безбедносен прекинувач
Боја:бела

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: