MESKO Апарат за правење пена MС 4462 RED

-12%

MESKO Апарат за правење пена MС 4462 RED

MESKO Апарат за правење пена MС 4462 RED

MESKO Апарат за правење пена MС 4462 RED

249 ден 219 ден

Out of stock

249 ден 219 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 180019

Опис

MESKO Апарат за правење пена MС 4462 RED

 

 

Управување со батерии
За вкусно капучино
Мека допирна побршина
прекинувач за лесно ракување
Делот за матење е од нерѓосувачки челик
Лесно чистење

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: