Мешано мелено месо

Мешано мелено месо

Мешано мелено месо

Мешано мелено месо


120 ден239 ден

Има


120 ден239 ден

SKU: 1900000017
  • 500гр
  • 1кг
Clear

Повеќе информации

Одберете тежина

500гр, 1кг, 1.5кг, 2кг

Коментари и оцени

Сèуште нема коментари и оцени


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: