MERIX Течен детергент гел јоргован 1l

-25%

MERIX Течен детергент гел јоргован 1l

MERIX Течен детергент гел јоргован 1l

MERIX Течен детергент гел јоргован 1l

207 ден 155 ден

Out of stock

207 ден 155 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 036964

Опис

MERIX Течен детергент гел јоргован 1l

Опис: MERIX Течен детергент јоргован

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 1l

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: