MERIX COMPACT Детергент јоргован 400gr

MERIX COMPACT Детергент јоргован 400gr

MERIX COMPACT Детергент јоргован 400gr

MERIX COMPACT Детергент јоргован 400gr

49 ден

Има

49 ден

MERIX COMPACT Детергент јоргован 400gr

Достапност: Има SKU: 019733

Опис

MERIX COMPACT Детергент јоргован 400gr

Опис: Прашок со мирис на јоргован.
Нето: 400gr
Состав: Означено на пакувањето.
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: