MERIX COMPACT Детергент лаванда 3kg

MERIX COMPACT Детергент лаванда 3kg

MERIX COMPACT Детергент лаванда 3kg

MERIX COMPACT Детергент лаванда 3kg

287 ден

Има

287 ден

MERIX COMPACT Детергент лаванда 3kg

Достапност: Има SKU: 039083

Опис

MERIX COMPACT Детергент лаванда 3kg

Опис: Мерикс Лаванда универзален прашкаст детергент за облека за 30 перења.
Нето: 3kg
Состав: Означено на пакувањето.
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: