МЕНАЏЕРОТ ‘ЕДНА МИНУТА’

МЕНАЏЕРОТ ‘ЕДНА МИНУТА’

МЕНАЏЕРОТ ‘ЕДНА МИНУТА’

299 ден

Има

299 ден

Достапност: Има SKU: 90000004

Опис

Автор: Кен Бланчард и Спенсер Џонсон
Издавач: Икона
Димензии: 112стр, 128х195 cm
Тежина: 140 гр.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: