MEGGLE Вајкрем 200gr

MEGGLE Вајкрем 200gr

MEGGLE Вајкрем 200gr

69 ден

Out of stock

69 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 014693

Опис

MEGGLE Вајкрем 200gr

Опис: MEGGLE Вај крем

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 200gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Босна и Херцеговина

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: