MEGGLE Шлаг пена Спреј 250gr

MEGGLE Шлаг пена Спреј 250gr

MEGGLE Шлаг пена Спреј 250gr

MEGGLE Шлаг пена Спреј 250gr

117 ден

Out of stock

117 ден

MEGGLE Шлаг пена Спреј 250gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 036931

Опис

MEGGLE Шлаг пена Спреј 250gr

Опис: шлаг пена спреј
Нето: 250gr
Состав: Означено на пакувањето.
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: