MEGGLE Путер 125gr

MEGGLE Путер 125gr

MEGGLE Путер 125gr

89 ден

Out of stock

89 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 014685

Опис

MEGGLE Путер 125gr

Опис: MEGGLE путер

Состав:  Oзначено на пакувањето.

Нето: 125gr

Употребливо до:  Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: