MEGGLE Моцарела 125gr

MEGGLE Моцарела 125gr

MEGGLE Моцарела 125gr

82 ден

Out of stock

82 ден

MEGGLE Моцарела 125gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 038616

Опис

MEGGLE Моцарела 125gr

Опис: MEGGLE Моцарела приготвена по оригинален италиански рецепт.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 125gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Босна и Херцеговина.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: