MEGGLE Млеко за кафе 10/1

MEGGLE Млеко за кафе 10/1

MEGGLE Млеко за кафе 10/1

30 ден

Out of stock

30 ден

MEGGLE Млеко за кафе 10/1

Достапност: Нема на залиха SKU: 014674

Опис

MEGGLE Млеко за кафе 10/1

Опис: Meggle млеко за кафе.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 10/1
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Босна и Херцеговина.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: