MEGGLE Mascarpone 250gr

MEGLE Mascarpone 250gr

MEGGLE Mascarpone 250gr

92 ден

Out of stock

92 ден

MEGGLE Mascarpone 250gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 059968

Опис

MEGGLE Mascarpone 250gr

Опис: Mascarpone 250gr

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: