McGarlet Exotic taste Сушено Киви 150гр

McGarlet Exotic taste Сушено Киви 150гр

McGarlet Exotic taste Сушено Киви 150гр

McGarlet Exotic taste Сушено Киви 150гр

209 ден

Има

209 ден

Достапност: Има SKU: 99094

Опис

McGarlet Exotic taste Сушено Киви 150гр

Опис: Сушено киви

Состав: Сушено киви,шеќер,регулатор на киселост ,лимонска киселина,конзервнс: натриум метабисулфит.

Нето: 150гр

Земја на потекло: Тајланд.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: