McGarlet Exotic taste Сушенa мешавина од црвено овошје 100гр

McGarlet Exotic taste Сушенa мешавина од црвено овошје 100гр

McGarlet Exotic taste Сушенa мешавина од црвено овошје 100гр

McGarlet Exotic taste Сушенa мешавина од црвено овошје 100гр

199 ден

Out of stock

199 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 99100

Опис

McGarlet Exotic taste Сушенa мешавина од црвено овошје 100гр

Опис: McGarlet Exotic taste Сушенa мешавина од црвено овошје 100гр

Состав: Сушена јагода, цреша, боровинки,шеќер, регулатор на киселост, Е330, конзерванс: мета бисулфит.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Тајланд

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: