McGarlet Exotic taste Сушена дехидрирана папаја 100гр

McGarlet Exotic taste Сушена дехидрирана папаја 100гр

McGarlet Exotic taste Сушена дехидрирана папаја 100гр

McGarlet Exotic taste Сушена дехидрирана папаја 100гр

199 ден

Out of stock

199 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 99097

Опис

McGarlet Exotic taste Сушена дехидрирана папаја 100гр

Опис: Сушена дехидрирана папаја

Состав: Сушена дехидрирана папаја,шеќер,конзерванс: натриум метабисулфит.

Нето: 100гр

Земја на потекло: Тајланд.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: