McGarlet Exotic taste Сушен дехидриран кокос 100гр

McGarlet Exotic taste Сушен дехидриран кокос 100гр

McGarlet Exotic taste Сушен дехидриран кокос 100гр

McGarlet Exotic taste Сушен дехидриран кокос 100гр

199 ден

Има

199 ден

Достапност: Има SKU: 99096

Опис

McGarlet Exotic taste Сушен дехидриран кокос 100гр

Опис: Сушен дехидриран кокос

Состав: Сушен дехидриран кокос,шеќер,конзерванс:  натриум метабисулфит.

Нето: 100гр

Земја на потекло: Тајланд.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: