McGarlet Exotic taste Сушен дехидриран ананас 100гр

McGarlet Exotic taste Сушен дехидриран ананас 100гр

McGarlet Exotic taste Сушен дехидриран ананас 100гр

McGarlet Exotic taste Сушен дехидриран ананас 100гр

199 ден

Има

199 ден

Достапност: Има SKU: 99098

Опис

McGarlet Exotic taste Сушен дехидриран ананас 100гр

Опис: Сушен дехидриран ананас

Состав: Сушен дехидриран ананас,шеќер, регулатор на киселост,лимонска киселина.

Нето: 100гр

Земја на потекло: Тајланд.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: