MAYA Газирана вода 6×1.5l + ЧАША ГРАТИС

MAYA Газирана вода 6×1.5l + ЧАША ГРАТИС

MAYA Газирана вода 6x1.5l + ЧАША ГРАТИС

MAYA Газирана вода 6×1.5l + ЧАША ГРАТИС

138 ден

Out of stock

138 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 400109

Опис

MAYA Газирана вода 6×1.5l + ЧАША ГРАТИС

Од срцето на недопрената природа, скриена во планинските масиви на Стогово и Бистра, тече кристална чиста вода. Покрај Гарските водопади и до Висок камен, достапни само за соколовото око, извира водата MAYA.
Водата MAYA е комплетно природна. Првиот допир на водата со надворешната средина е при првото отворање на шишето што ја правi MaYa водата подобна за секоја возраст и прилика.
При процесот на пакување, водата не поминува низ никакви интервенции, како што се дегасификација, деминерализација или минерализација.

Опис:  Природна газирана вода во пластична амбалажа.

Нето: 6×1.5l + ЧАША ГРАТИС

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: