MAX Тостер сендвич СТ 205

MAX Тостер сендвич СТ 205

MAX Тостер сендвич СТ 205

1,899 ден

Има

1,899 ден

Достапност: Има SKU: 180025

Опис

MAX Тостер сендвич СТ 205

 

Mоќност: 920w
Грил плоча: 25,5 x 21,5sm
Не лепливи плочи, лесни за чистење
Отстранливи грил плочи за 4 лепчиња
Рачка отпорна на топлина
Индикаторска сијаличка
Автоматски термостат
Украсен иноксен капак со сигурносна брава
Хоризонтално и вертикално складирање
Не лизгачки ногарки
Кабел лесен за складирање

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: