MAX Тостер сендвич ПГ 60 Ц

MAX Тостер сендвич ПГ 60 Ц

MAX Тостер сендвич ПГ 60 Ц

2,499 ден

Има

2,499 ден

Достапност: Има SKU: 180023

Опис

MAX Тостер сендвич ПГ 60 Ц

 

Моќност: 2000W
Автоматски термостат
Светилка за вклучено и спремно за работа
Рачки од бакелит отпорни на топлинa
Нелепливи грил плочи
Керамичка навлака
Се отвора до 180⁰ – како отворена скара
Променлив зглоб: вертикалниот простор помеѓу горната и долната плоча автоматски се прилагодува според храната која се приготвува
Кабел лесен за скалдирање
Сад за собирање на маснотии

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: