MAX Калорифер KФ 903

-21%

MAX Калорифер KФ 903

MAX Калорифер KФ 903

MAX Калорифер KФ 903

1,399 ден 1,099 ден

Има

1,399 ден 1,099 ден

Достапност: Има SKU: 180085

Опис

MAX Калорифер KФ 903

 

2 нивоа на моќност: 750W/ 1500W
Керамички грејачи
Прилагодлив термостат
Заштита од прегревање
Индикаторска сијаличка
Сигурносно копче при превртување на уредот

1 коментар/и за MAX Калорифер KФ 903

  1. Vera

    Civo proizvodstvo e grealkata?


Внесете коментар и оценка

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: